Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina’da 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası

20 yıldır yeni nesil iş merkezi ve konut projelerine imza atan Siltaş Yapı’nın yeni projesi Siltaş Marina Pendik’te 60 ay yüzde 0 faiz imkanıyla konut satın alma imkânı!

20 yıldır yeni nesil iş merkezi ve konut projelerine imza atan Siltaş Yapı’nın yeni projesi Siştaş Marina Pendik’te 60 ay yüzde 0 faiz imkanıyla konut satın alma imkânı ayrıcalığı sağlanıyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Siltaş Yapı 20 yıllık tecrübesini bu defa Pendik’te yaptığı yatırımla değerlendirdi. İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Pendik’teki marinanın hemen karşısında konumlandırılan Siltaş Marina Pendik projesinde yer alan dairelerden birini sahip olmak isteyenlere çok özel avantajlar sağlanıyor.

Mayıs ayında basına, sektöre ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından resmi satışlarına start verilmesi beklenen projede lansman öncesine özel fiyat ayrıcalığına bir de 60 ay yüzde 0 faiz imkânı eklendi. Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinden uygun fiyatlarla konut satın almak isteyenler ister şirket bünyesinden sağlanan finansman ile 30 ay yüzde 0 faiz avantajı ile ödemelerini gerçekleştirilebiliyor isterlerse de banka kredisi kullanarak yine yüzde 0 faiz avantajıyla 60 aya kadar vadelendirme seçeneğinden yararlanabiliyor.

Siltaş Yapı kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Pendik sahilde marinanın karşısında yer alan yeni konut projesi Siltaş Marina’da lansman öncesine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor. İster şirket bünyesinde 30 ay 0 faiz ister banka kredisi ile 60 ay 0 faiz imkanı ile ödeme seçenekleri sunulan projede peşin alımlarda da yüzde 10 oranında indirim avantajı sağlanıyor.