Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Siltaş Marina’da bayram coşkusu Babalar Günü ile birleşti!

Siltaş Yapı tarafından Pendik’te sektöre kazandırılan Siltaş Marina projesinde hem Babalar Günü hem de Ramazan Bayramı’na özel çifte fırsat sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının Pendik ilçesinde hayata kazandırılan Siltaş Yapı imzalı Siltaş Marina Pendik projesinde Babalar Günü ile Ramazan Bayramı coşkusu birleşti!

Siltaş Marina’dan konut satın almak isteyen tüketicilere çifte fırsat imkanı sunuluyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü fırsatlarını birleştiren Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde yüzde 10 indirim imkanı ve buna ek olarak 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Çok özel imkanlarla tüketicinin beğenisine sunulan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçenekleri yer alıyor. Proje 20 katlı 2 kuleden meydana geliyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Siltaş Marina Pendik konut projesinde sunulan deniz manzarası ve ayrıcalıklı sosyal olanaklar hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmesini sağlıyor.

SİLTAŞ MARİNA MERKEZİ KONUM

Siltaş Marina Pendik projesinde 200 adet daireye ve 4 tane de ticari üniteye yer veriliyor. Merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çeken proje;

  • Pendik sahile 1,5 dakika,

  • Pendik Marina’ya 2 dakika,

  • Metro istasyonuna 3 dakika,

  • YHT ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika,

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika,

  • 3.Köprü bağlantı yoluna 17 dakikalık mesafede yer alıyor.

SİLTAŞ MARİNA PENDİK SOSYAL OLANAKLAR

Akıllı ev sistemleri ila dizayn edilen lüks özellikli proje Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik’te ayrıca tüketiciye; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş parkurları, bisiklet sürüş parkurları, çocuk parkı, basketbol sahası gibi imkanlar da sunuluyor.