Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina’da bayram coşkusu Babalar Günü ile birleşti!

Siltaş Yapı tarafından Pendik’te sektöre kazandırılan Siltaş Marina projesinde hem Babalar Günü hem de Ramazan Bayramı’na özel çifte fırsat sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının Pendik ilçesinde hayata kazandırılan Siltaş Yapı imzalı Siltaş Marina Pendik projesinde Babalar Günü ile Ramazan Bayramı coşkusu birleşti!

Siltaş Marina’dan konut satın almak isteyen tüketicilere çifte fırsat imkanı sunuluyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü fırsatlarını birleştiren Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde yüzde 10 indirim imkanı ve buna ek olarak 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Çok özel imkanlarla tüketicinin beğenisine sunulan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçenekleri yer alıyor. Proje 20 katlı 2 kuleden meydana geliyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Siltaş Marina Pendik konut projesinde sunulan deniz manzarası ve ayrıcalıklı sosyal olanaklar hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmesini sağlıyor.

SİLTAŞ MARİNA MERKEZİ KONUM

Siltaş Marina Pendik projesinde 200 adet daireye ve 4 tane de ticari üniteye yer veriliyor. Merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çeken proje;

  • Pendik sahile 1,5 dakika,

  • Pendik Marina’ya 2 dakika,

  • Metro istasyonuna 3 dakika,

  • YHT ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika,

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika,

  • 3.Köprü bağlantı yoluna 17 dakikalık mesafede yer alıyor.

SİLTAŞ MARİNA PENDİK SOSYAL OLANAKLAR

Akıllı ev sistemleri ila dizayn edilen lüks özellikli proje Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik’te ayrıca tüketiciye; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş parkurları, bisiklet sürüş parkurları, çocuk parkı, basketbol sahası gibi imkanlar da sunuluyor.