Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina’da sıfır faiz ve yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul Pendik’te yükselen Siltaş Marina’da peşin alımlarda yüzde 10 indirim vadeli alımlarda ise 48 ay için sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Siltaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te hayata geçirilen Siltaş Marina’da fırsatlar başladı. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Siltaş Marina’da peşin alımlarda yüzde 10 indirim vadeli alımlarda ise 48 ay için sıfır faiz imkanı sunuluyor.

8 bin metrekare üzerinde yükselen Siltaş Marina; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 200 konuttan meydana geliyor. Siltaş Marina’daki daireler, 80 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

SİLTAŞ MARİNA FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2018)

  • 2+1 konutlar 650 bin TL ile 820 bin TL,
  • 3+1 konutlar 990 bin TL ile 1 milyon 230 bin TL,
  • 4+1 konutlar 1 milyon 360 bin TL ile 1 milyon 390 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Siltaş Marina’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Eylül 2020 olarak planlandı.

LİFEX KONSEPTİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

20 katlı 2 bloktan meydana gelen Siltaş Marina, deniz ve Adalar manzarası ile dikkat çekiyor. Akıllı konut teknolojisi ile donatılan Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile öne çıkıyor. Siltaş Marina’da konut sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması, kafe-kütüphane, dört mevsim yüzme imkanı sunan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı, basketbol sahası gibi birçok spor ve aktivite alanı yer alıyor.

YEŞİL ALANLARIYLA FERAH BİR ORTAM SUNUYOR

Siltaş Marina, yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak yaşama kazandırılıyor. Site içi araç trafiğine izin verilmeyen Siltaş Marina’da 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi yer alıyor.

TÜM ULAŞIM ALTERNATİFLERİNİN KESİŞİM NOKTASINDA

Siltaş Marina; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yükseliyor. Pendik sahile 1.5 dakika mesafede yer alan Siltaş Marina’dan Pendik Marina’ya 2 dakika, metro durağına 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna ise 17 dakika yakınlıkta konumlanıyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika yakınlıkta yükselen Siltaş Marina; birçok alışveriş merkezi, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin ise yanı başında yer alıyor.