Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Altın Kuleler'de hemen teslim satışlar devam ediyor

Sinpaş Yapı tarafından Ankara Çankaya'da inşa edilen Sinpaş Altın Kuleler'de hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 320 bin 400 TL'den başlıyor.

Sinpaş Yapı'nın Ankara'nın en değerli yaşam alanlarından Çankaya'da konumlandırdığı Sinpaş Altınoran'ın kalbinde yer alan Altın Kuleler'de yaşam Nisan 2016'da başladı. Sınırlı sayıda dairenin satışına devam edilen projede büyüklükleri 81 metrekare ile 500 metrekare arasında değişen toplam 474 daireye yer veriliyor.

Ankara'yı ilk kez home office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler'de fiyatlar 320 bin 400 TL ile 3 milyon 235 bin 100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Sinpaş Yapı'nın "Ev aldıran çadır günleri" kampanyasına dahil olan projeden, 14 Nisana'a kadar konut sahibi olanlara yüzde 30 oranında indirim fırsatı tanınıyor.

Tüm dairelerin Eymir Gölü ile İmrahor Vadisi manzarasına sahip olduğu Sinpaş Altın Kulelerprojesinden konut sahibi olmak isteyenler, projenin satış ofisindeki örnek dairelerini inceleyebiliyor. Proje ve kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye www.sinpasaltinkuleler.com adresinden erişilebiliyor.