Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Altınoran Çankaya'da çok özel fırsatlarla daire sahibi olun!

Sinpaş Yapı tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde konumlandırılan Sinpaş Altınoran konut projesinde çok özel ödeme imkanları ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Sinpaş Yapı tarafından başkentin merkez ilçelerinden Çankaya'da yaşama kazandırılan Sinpaş Altınoran Çankaya konut projesinde yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenlerin çok özel imkanlara ek yüzde 5 peşinat ödemesi yeterli oluyor.

SİNPAŞ ALTINORAN DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Sinpaş Yapı tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde bin 850 metrekare inşaat alanı üzerinde konumlandırılan Sinpaş Altınoran Çankaya projesinde büyüklükleri 62 metrekareden start alıp 294 metrekareye kadar yükselebilen 1+1'den 6+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor.

Toplam 2 bin 647 adet daire bulunan projede çok özel ödeme imkanları ile konut satın alabilme imkanı sunuluyor. Hem yatırım hem de oturum için karlı fırsatlar sunabilen Sinpaş Altınorman projesi Sinpaş kalitesiyle Ankara’nın Çankaya lokasyonunda sektöre kazandırılıyor.

Sinpaş Yapı Sinpaş Altınoran projesinde tüketiciye 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1,6+1 kat planında tasarlanan konut seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

SİNPAŞ ALTINORAN DAİRE PLANLARI VE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Sinpaş Altınoran Çankaya fiyat listesi şöyle;

1+1 daireler 450.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

2+1 daireler 1.282.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

3+1 daireler 1.80.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

4+1 daireler 1.36.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

5+1 daireler 1.378.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

6+1 daireler ise 1.580.000 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcısının karşısına çıkıyor.

SİNPAŞ ALTINORAN ÇANKAYA ÖDEME PLANLARI

Sadece yüzde 5 peşinat ile konut satın alınabilen projede geri kalan konut bedeli ise yüzde 50’si 84 ay vade farksız taksitle geri kalan kısmı da birincisi Aralık 2018 ikincisi de 2019 yılında alınmak üzere iki ara taksit şeklinde ödenebiliyor.

HEMEN KONUT TESLİM AVANTAJI VE ZENGİN SOSYAL OLANAKLAR

Hemen konut teslimi avantajı ile satışların devam ettiği Sinpaş Altınoran Çankaya Ankara projesinin sosyal olanakları arasında ise, açık-kapalı yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitnes smerkezi ,spa, AVM ,kreş, market, kafe, restoran, basketbol sahası, gölet, voleybol sahası, süs havuzu, güneşlenme terasları, peyzaj alanları ve yeşil alanlar yer alıyor.