Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Sinpaş Altınoran'a 'En Başarılı Temalı Konut Projesi' ödülü

Türkiye’de üretilen en büyük temalı yaşam alanı projesi olan Sinpaş Altınoran’a Shining Star Awards’de ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Bu yıl beşinci defa düzenlenen Shining Star Awards 2018’de Türkiye’de gayrimenkul sektörüne ait en büyük temalı yaşam alanı projesi Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü layık görüldü.

Eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk yarışması olarak bilinen Shining Star Awards sosyal alanlara yönelik eğlence, etkinlik alanlarında nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda değer yaratması için düzenleniyor.

Bu sene beşinci defa düzenlenen Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran projesine ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Ödül almak üzere geceye katılan Proje Tasarım ve Koordinasyon Müdürü Zaik Ak şunları söyledi: “Sinpaş’ın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesi En Başarılı Temalı Konut Projesi ödülüne layık görüldü. Bugün bu ödülün Altınoran projesi içinde yer alan zengin sosyal donatılar ve eğlence mekanları değerlendirilerek verilmesi Sinpaş’ın işini ilklerle başarılı bir şekilde buluşturduğunun kanıtı niteliğinde.”

Ankara’da konut anlayışına yeni bir boyut kazandıran Sinpaş Altınoran projesi Ankara’da ilklerin projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.