Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Altınoran'a 'En Başarılı Temalı Konut Projesi' ödülü

Türkiye’de üretilen en büyük temalı yaşam alanı projesi olan Sinpaş Altınoran’a Shining Star Awards’de ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Bu yıl beşinci defa düzenlenen Shining Star Awards 2018’de Türkiye’de gayrimenkul sektörüne ait en büyük temalı yaşam alanı projesi Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü layık görüldü.

Eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk yarışması olarak bilinen Shining Star Awards sosyal alanlara yönelik eğlence, etkinlik alanlarında nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda değer yaratması için düzenleniyor.

Bu sene beşinci defa düzenlenen Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran projesine ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Ödül almak üzere geceye katılan Proje Tasarım ve Koordinasyon Müdürü Zaik Ak şunları söyledi: “Sinpaş’ın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesi En Başarılı Temalı Konut Projesi ödülüne layık görüldü. Bugün bu ödülün Altınoran projesi içinde yer alan zengin sosyal donatılar ve eğlence mekanları değerlendirilerek verilmesi Sinpaş’ın işini ilklerle başarılı bir şekilde buluşturduğunun kanıtı niteliğinde.”

Ankara’da konut anlayışına yeni bir boyut kazandıran Sinpaş Altınoran projesi Ankara’da ilklerin projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.