Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Aqua City'de teslimler başladı

Sinpaş Yapı tarafından Denizli'de konumlandırılan Aqua City Denizli projesinde teslimler başladı. Satışların devam ettiği projede fiyatlar 291 bin 200 TL'den başlıyor.

Denizli'nin ilk markalı konut projesi Aqua City Denizli'de teslimler başladı. Projenin teslimlerine söz verdikleri tarihte başlamanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Biz Sinpaş olarak, doğaya duyduğumuz saygıyla suya ve yeşile verdiğimiz öncelikle farklı temalı yaşam projelerimizi geliştiriyoruz. Oluşturduğumuz nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteriyor, bulunduğumuz tüm bölgelere değer katıyoruz. Aqua City Denizli de bu projelerden biri. Biz, tüm projelerimizde olduğu gibi Aqua City ile de yeni bir yaşam alanı inşa etmekten çok, gelecek nesillerin yaşamını inşa etmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Aqua City Denizli, Ege Bölgesi’nin de temalı en büyük yaşam projesi olarak öne çıkıyor ve Denizli için oldukça değerli olduğunu düşündüğümüz projemizin teslimlerine söz verdiğimiz tarihte başladık" dedi.

AquaMall Çarşı hakkında da bilgi veren Çelik; "Dünyanın iki büyük kahve zinciri Starbucks ve Carribou Coffee, dünyanın en önemli moda markası H&M, perakende devi Metro Market ve Denizli halkının büyük bir ilgiyle karşıladığı Köfteci Yusuf markaları ile fark yaratan alışveriş alanını Denizli'ye kazandırdık. Tüm bu markalar, projemize sadece birkaç adım mesafede yer alıyor" dedi.

Hemen teslim satışlar devam ediyor

Şehrin en değerli yerleşim alanlarından ve her geçen gün daha fazla değerlenen bir konumda yükselen Sinpaş Aqua City Denizli, Eski EGS Park arazisinde inşa ediliyor. Toplam 210 bin 721 metrekarelik arazide yükselen projede toplam 904 konut bulunuyor. Alanları 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Aqua City Denizli'de satışlar devam edyor. Projede yer alan daireler 291 bin 200 TL ile 1 milyon 331 bin 200 TL arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.