Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Bursa Modern’de 257 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay vade fırsatı

Demirtaş’ta yükselen Sinpaş Bursa Modern’de 257 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay vade fırsatı başladı. Konut alıcılarına teslimler hemen yapılıyor.

Sinpaş GYO tarafından Bursa Demirtaş’ta hayata geçirilen Sinpaş Bursa Modern’de 257 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay vade avantajı sunuluyor.

232 bin metrekare üzerinde yükselen Sinpaş Bursa Modern; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 seçenekleri olmak üzere 2 bin 788 adet konuttan meydana geliyor. Sinpaş Bursa Modern’de yer alan konutlar 65 metrekare ile 586 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Sinpaş Bursa Modern’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

FARKLI KONUT TİPLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Sinpaş Bursa Modern’de Marin Residence, Saray Bahçe Konakları, Kristal Kule, Park Konakları, Gökkule, Kemer Residence, Asmalı Yalı ve Yalı Köşkleri Evleri adları verilen birbirinden farklı konut tipleri bulunuyor.

ANA TEMA SU OLARAK PLANLANDI

Sinpaş Bursa Modern’de ana tema su olarak planlandı. Yüzde 70’inin suya ayrıldığı Sinpaş Bursa Modern’de 26 bin metrekare büyüklüğünde gölet yer alıyor.

SOSYAL DONATILARIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Sosyal donatı zenginliğiyle öne çıkan Sinpaş Bursa Modern’de yer alacak olan konut sakinlerine 2 bin 300 metre koşu ve yürüyüş parkuru, 26 bin metrekare gölet, site içi su ulaşımı, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kompleksi, basketbol sahası, voleybol sahası, mini futbol sahası, streetball sahası, tırmanma duvarı, kaykay paten pisti, çocuk oyun alanları, dinlenme ve güneşlenme terasları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Yükseldiği konum itibariyle kent meydanına 10 dakika yakınlıkta yükselen Sinpaş Bursa Modern’den IKEA ve Asmerkez’e ise 5 dakikada ulaşılabiliyor.