Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Country’de konutlar 60 ay 0 faizle hemen teslim

İstanbul Sancaktepe’de yükselen Sinpaş Country’de bankasız ve kredi ile uğraşmadan peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı sunuluyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçirilen Sinpaş Country’de bankasız ve kredi ile uğraşmadan peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

900 KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

50 bin 100 metrekare üzerinde yükselen Sinpaş Country; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere 900 konuttan meydana geliyor. Sinpaş Country’de yer alan konutların büyüklükleri 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Country’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

AYDOS ORMANI’NA KOMŞU KONUMDA YÜKSELİYOR

Sinpaş Country, Aydos Ormanı ve Aydos Gölü’ne komşu konumda yükseliyor. Sinpaş Country’de yer alacak olan konut sakinlerine yeşil ve temiz havanın solunabildiği bir yaşam sunuluyor.

Dekorasyonda özgün tarzı ile de ön plana Sinpaş Country, geniş balkonlarıyla da dikkat çekiyor. Sinpaş Country’de trafiğe kapalı oyun alanları da yer alıyor. Böylece çocukların tertemiz bir havada rahat ve güven içinde aktivitelere katılmasının önü açılıyor.

YEŞİLİN İÇİNDE BİR YAŞAM VAAT EDİLİYOR

Sinpaş Country’de yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness & wellness club, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş yolları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Bunun yanı sıra Sinpaş Country’de temalı oyun alanları, ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkında tatil tadında zamanların geçirilebileceği alanlar yer alıyor. Diğer yandan isteyenler için Aydos Ormanı’nda piknik yapma, kanoyla gezme ya da gölde balık tutma imkanı da bulunuyor.

HER YERE KOLAY ULAŞIM İMKANI

Sinpaş Country, Ataşehir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşım ayrıcalığına sahip bir konumda yükseliyor. Sinpaş Country; bölgenin ormana yakınlığı ve Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması sayesinde değer kazanan ve kazanmaya devam edecek projelerin başında geliyor. Sinpaş Country’den Mecidiyeköy, Üsküdar, Çekmeköy gibi noktalara ortalama yarım saatte ulaşılabiliyor.