Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Ege Vadisi 321 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Sinpaş GYO'nun en yeni projesi Ege Vadisi'nde 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ekim 2018'de tamamlanacak projede fiyatlar 312 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş GYO'nun Ankaralıları Ege yaşamıyla buluşturacak olan yeni projesi Ege Vadisi, bugün düzenlenen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı. Çankaya Oran'da yükselen Ege Vadisi projesiyle ilgili konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Ege Vadisi ile Ege’nin eşsiz güzelliklerini Ankara’nın en prestijli semtlerinden Oran-Çankaya’ya getiriyoruz. Güzel mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak isteyenlerin aklındaki ilk duraklardandır. Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da gerçek kılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bu projemizde, Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara alışveriş merkezlerinin boğucu havasından uzaklaşabilecekleri, bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz. Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılar, açık havada tanıdıkları bildikleri esnaftan alışveriş yaparken dostlarıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yaz kış demeden tatil keyfi yaşayabilecekler. Trafiğe tamamen kapalı yeşil alanlarda çocuklarının güven içinde özgürce oynadığını bilmenin huzurunu yaşayacaklar.

Ege Vadisi’ni Mogan Gölü ve orman manzaralı toplantı odalarından şehir manzaralı kütüphanesine, hobi atölyelerinden lounge alanlarına kadar sıra dışı bir yaşam felsefesi ile tasarladık." dedi.

"Projelerimizi yatırımcının beklentilerine göre üretiyoruz"

Ankara'da yapılan araştırma göre, konut almak isteyenlerin daha büyük ve mimari açıdan daha kaliteli evlerde yaşamak istediğini belirten Gacemer, "Bu veriler, projelerimize yön veriyor ve herkesin hayal ettiği yaşam alanlarını oluşturuyoruz. Kişi başına düşen milli gelir oranının ülke ortalamasının üzerinde olması, kamu sektörünün yerleşim yoğunluğu, 21 üniversitesi ve çok sayıda araştırma merkezi ile yüksek bir beşeri sermayeye sahip oluşu gibi nedenlerle yeni konut ihtiyacı da oldukça yüksek.

İstanbul’da Ege konseptli markalı konut projelerimiz büyük ilgi gördü. 1000’den fazla aileyi İstanbul’da Egeli yaptık. Sinpaş GYO olarak 10 yılda kazandığımız tecrübeyi göz önünde bulundurduk ve Ege Vadisi’ni müşterilerimizin beklentilerini, hedef kitlemizin taleplerini karşılayacak şekilde tasarladık. Her bir detayında Ankaralıların tercihlerini ve beğenilerini büyük bir özenle değerlendirdik.

Konsept geliştirme konusunda sergilediğimiz öncü ve vizyoner yaklaşımın bir sonucu olarak, uluslararası araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırmada çıkan istatistikler de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Bu araştırmaya göre Ankara’da gayrimenkul sektöründe en beğenilen marka açık ara ile Sinpaş. Ankara’nın %51’i Sinpaş’tan ev almak istiyor. Ege Vadisi projemizin henüz lansmanı yapılmadan Ankara’nın en beğenilen konut projesi sıralamasına girmesi bizi oldukça memnun etti. Projemizin Ankaralılar tarafından böylesine sıcak karşılanması, yapacağımız diğer konsept projeler için de bizi motive ediyor." diye konuştu.

Ankara'da da Ege rüzgarı esecek

Sinpaş GYO'nun daha önce İstanbul'da hayata geçirdiği Ege temalı projeleri EgeBoyu ve EgeYakası'da yatırımcıların ilgi odağı olduklarını belirten Seba Gacemer, "EgeBoyu projemizin lansmanını 2012 yılında yaptığımızda metrekare fiyatı 2 bin 250 TL idi. 2016 yılında bu rakam 4 bin 200 TL'ye yükselerek yüzde 70 prim yaptı. EgeYakası projemizde de aynı durum söz konusu. Ege konseptli projeler konusundaki bu uzmanlığımızın yatırımcıları da memnun ettiğini görmek bizi motive ediyor. Şimdi bu güvenle Ege konseptli yaşam tarzını Ankara’ya taşıyoruz. İlklere imza attığımız Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 milyon daha yatırıyoruz" şeklinde konuştu.

Çocuklar Ege Vadisi'nin kumsalında oynayacak

Ege Vadisi’nde Ankara’nın ilk dört mevsim plajını hayata geçirdiklerini belirten Gacemer, "Hava ya da mevsim koşullarına aldırmadan istediğiniz an tatil keyfi yaşayacağınız kumsallı havuzumuzun kumlarını ülkemizin en nadide kumsallarından getiriyoruz. Ege’nin dünyada benzeri olmayan pırıl pırıl kumları ile Dört Mevsim Plajı’nda çocuklarınız kumdan kale yapabilecek, Ege’nin eşsiz sahillerinden getirdiğimiz deniz kabukları ile oynayabilecekler." dedi.

Ekim 2018'de teslim edilecek

Toplamda 887 konutun yer aldığı Ege Vadisi, 26 bin 900 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Daire fiyatlarının 321 bin TL ile 1 milyon 430 bin TL arasında değiştiği projede 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Lansmana özel avantajlı ödeme koşullarından yararlanılabilen Ege Vadisi'nde ara ödemeler 3 ay sonra yüzde 10, 12 ve 24 ay sonra ise yüzde 20 olarak ödeniyor. Geri kalan kısım ise 40 ay vade farksız olarak taksitlendirilebiliyor. Ege Vadisi'nin Ekim 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.