AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Nef Bahçelievler
2 Ay Sonra Teslim
Nef Bahçelievler İstanbul Avrupa / Bahçelievler Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Sinpaş Finans Şehir için ön talep toplanıyor

Sinpaş Yapı tarafından Ümraniye'de konumlandırılacak olan Sinpaş Finans Şehir için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Ürettiği projelerle bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Sinpaş Yapı, yeni projesi için çalışmalara başladı. Sinpaş Finans Şehir adı verilen proje için çön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı. İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselecek olan projenin detayları da belli oldu.

Toplam 2 bin 500 konutun yer alacağı Sinpaş Finans Şehir projesinin ilk etabında 450 konuta yer veriliyor. 250 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde konumlandırılacak olan projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sinpaş Finans Şehir projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı öngörülüyor.

Konutların yanı sıra çarşı, şehir parkı ve alışveriş caddesinin de yer alacağı Sinpaş Finans Şehir projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sinpaspalas.com adresinden ya da 444 19 74 numaralı telefondan erişilebiliyor.