Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş GYO, 2016'yı ödüllerle kapatıyor

Türk gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Sinpaş GYO, 2016'da Türkiye’de ve uluslararası platformlarda da birçok ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Kurulduğu günden bu yana Türk gayrimenkul sektörüne yenilikçi ve özgün projeler kazandıran Sinpaş GYO, 2016'da aldığı 13 ödülle başarını taçlandırdı. Sinpaş GYO Sinpaş GYO Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, ödüllerle tescillenen başarının sırrını şu sözlerle açıkladı:

“Sinpaş GYO, halka arzının 10. yılında aldığı çok sayıda ödülle, gayrimenkul sektöründeki kalitesini ve başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Sinpaş GYO projeleri, lokasyon, inşaat kalitesi, peyzaj ve sosyal donatılarıyla yatırımcılar açısından da her zaman en çok kazandıran projeler oldu. Yenilikçi ve özgün projeler üretmemiz, bize ödüllerle taçlanan bu başarıyı getirdi.” dedi.

Queen Central Park ödüllerin de kraliçesi oldu

Sinpaş GYO'nun Bomonti’de hayata geçirdiği Queen Central Park, dünyanın önde gelen gayrimenkul ve inşaat sektörlerinin değerlendirildiği European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 5 ödül alarak büyük bir başarıya imza attı. İstanbul’u taçlandıran Queen Central Park, ‘Architecture Single Residence’ (Konut Mimarisi), ‘Residential Development’ (Gayrimenkul Geliştirme) ve ‘Residential High-rise Architecture’ (Yüksek Bina Mimarisi) kategorilerinde üç ödül birden kazandı.

Anadolu Yakası’nın yükselen bölgesi Sancaktepe’de doğayla iç içe yaşam sunan Aydos Country, özgün tasarlanmış web sitesi ile ‘Developer Website’ ödülüne layık görüldü. Benzersiz mimarisi ve Ege’nin efsaneleşen güzellikleriyle Ankara’da Ege hayalini yaşatan Ege Vadisi ise örnek dairesiyle ‘Interior Design Show Home’ ödülünü aldı.

Türkiye'nin en çok satış yapan şirketleri arasında

Sinpaş GYO’nun 2016 yılında aldığı ödüller arasında satış, ciro ve proje geliştirme ödülleri de yer aldı. Türkiye’nin en saygın ekonomi dergilerinden Capital ve Ekonomist Dergisi, Sinpaş GYO’yu ‘Real Estate Awards’da 3 dalda ödüllendirdi. Sinpaş GYO, Türkiye gayrimenkul sektöründe ciro ve proje bazında en çok satış yapan ve en çok proje geliştiren kuruluşlar arasında yer aldı.

2016’da ayrıca Astrid Pazarlama Ödülü ‘En İyi Wellcome Kit’, Summit Marketing Effectiveness Awards Queen Central Park-En iyi Web sitesi ve Aydos Country- Facebook Canvas modeli Platinum ödülleri de yine Sinpaş GYO’nun oldu.