Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş GYO ile herkes konut sahibi olabilecek

Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Sancaktepe’de inşa edilen Aydos Country’de konutlar Mayıs 2017 tarihinde teslim edilecek.

Bahar ayının en güzel günlerini Aydos Country’de yaşamak isteyenler sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek uygun faiz oranıyla konut sahibi olabilir. 23 Nisan’a kadar devam edecek olan kampanyada, peşinatın ardından 1 yıl bedavaya oturduktan sonra ise kalan kısmını 50 ay sıfır faiz avantajı ile ödemek mümkün.

Aydos Country’de 70 m2’den 208 m2’ye farklı seçeneklerle ev sahibi olmak isteyen aileler doğa ile yakından bir yaşam sürebilir. Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de inşa ettiği projede konutların teslim tarihi olan Mayıs ayından itibaren yeni sevinizde uyanabilirsiniz.

Aydos Country, hem metro güzergahına hem de Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın olmasından dolayı önümüzdeki süreçte tercih edilecek projeler arasında yer alıyor.

Aydos Country örnek dairesi doğadaki renk ve dokulara uygun malzemeler ile tasarlandı. 2017 yılının bahar ayında teslim edilecek konutlar Aydos Ormanı’na yakın konumda bulunuyor.

Mayısda evlerini teslim alacak konut sahiplerine özel tasarlanan daireler eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına kadar geniş bir pastel renk yelpazesi tercih edildi.

Sizde yalnızca yüzde 5 peşinat karşılığında baharı evinizde yaşayın ve bir yıl boyunca bedavaya oturun.