Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş GYO'dan konut alanlar kazanmaya devam ediyor

Sinpaş GYO; Queen Central Park, Aydos Country, Ege Vadisi, Bursa Modern, EgeYakası ve İncek Green projelerinden Ağustos ayı fiyatlarıyla konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Temmuz ayında yaşanan hain darbe giişimi sonrasında herkesi kolayca ev sahibi olabilmesi için "Güle güle otur Türkiyem" kampanyasına start veren Sinpaş GYO, bu kampanyayı 31 Aralık'a kadar sürdürme kararı aldı. Kampanya; Queen Central Park, Aydos, Ege Vadisi, Bursa Modern, EgeYakası ve İncek Green’de geçerli olacak.

"Gayrimenkul alım kararları ertelenmemeli"

Sinpaş GYO Türk Lirası kampanyasına da destek sağlıyor. Bugüne kadar tüm projelerindeki satışları yabancıya satışları da dahil olmak üzere Türk Lirası üzerinden yapan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer kampanyalarla ilgili şunları söyledi:

"Sinpaş GYO olarak Türkiye’de duyarlı şirketlerin destek vermeye başladığı güçlü Türk Lirası kampanyasına biz de destek veriyoruz. Gayrimenkul, ülkemiz için halen en güvenli yatırım aracı olma özelliğini koruyor. Şu an konut yatırımı yapmak için son derece ideal bir dönem. Sinpaş GYO olarak Aralık ayı boyunca Ağustos fiyatlarımızla satış yapma kararı aldık. Şimdiye kadar türlü sebeplerle istediği eve sahip olamayan ya da birikimine güvenli bir liman arayan müşterilerimiz için yılın son ayında bu güzel fırsatı sunuyoruz. Klasik ama gerçek olan doğru firma ve projelerden yapılan konut yatırımı orta ve uzun vadede her zaman yatırımcısını memnun etmiştir. Tecrübelerimiz gösteriyor ki gayrimenkul alım kararları ertelenmemelidir. ‘Ne zaman konut almalıyım?’ sorusunun en gerçekçi yanıtı, istediğiniz konuta erişilebildiğiniz zamandır. Konut spekülatif bir ürün değildir.

Uluslararası yatırımcıların kararlarına ışık tutan Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2017 raporuna göre, güçlü bankacılık sektörü Türkiye’nin en büyük avantajlarından biri olarak gösteriliyor. Gayrimenkul sektörümüz yurt dışına bağımlı değil. Genç nüfus yapısı, kentsel dönüşümden kaynaklı yenilenme ihtiyacı, evlenmeler, boşanmalar, hızla gelişen orta sınıf ve iş hayatına dahil olan genç profesyonellerin etkisiyle iç dinamiklerimiz kuvvetli. Pek çok Avrupa ülkesinde bulunamayacak güçlü bir gayrimenkul sektörüne sahibiz. Bunu fark eden yabancı yatırımcılar da Türkiye’den konut veya ticari gayrimenkul elde etmeyi tercih etmeye başladı, mütekabiliyetten bu yana çok yol aldık, yabancının Türkiye’de hayatını devam ettirebilmesi için yapılacak yeni düzenlemelerle bu talebin daha da artacağını düşünüyoruz. Konut yatırımı 2017’de de popülaritesini sürdürecek."

Yeni projeler yolda

2017’de yeni projelerini sunacaklarını belirten Seba Gacemer, önümüzdeki dönemi şöyle değerlendirdi: "43 yıllık gayrimenkul duayeni Sinpaş grubunun bir üyesi olan Sinpaş GYO olarak, bu yıl halka arzımızın 10.yılına giriyoruz. Bu heyecanla 2017’ye yeni projeler hazırladık. Bu yıl yoğun çalışmalarla hazırladığımız güzel projelerimizi 2017 ‘de lanse edeceğiz. Sinpaş markasına duyulan güven ve Sinpaş projelerine olan yoğun ilgiyle yolumuza devam ediyoruz."