Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş İş Modern için ön talep toplanıyor

Sinpaş Yapı tarafından Beylikdüzü Ambarlı'da yükselecek olan Sinpaş İş Modern projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Sinpaş Yapı, Beylikdüzü Haramidere'de konumlandıracağı yeni projesi için kolları sıvadı. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin yanı başında yükselecek olan yeni projenin ismi ise Sinpaş İş Modern Ambarlı olarak belirlendi. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede, satışlara 2017'nin son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

TEM ve E-5'in kesişim noktasında bulunması sebebiyle kısa sürede yüksek prim sağlaması beklenen Sinpaş İş Modern; Ambarlı Limanı'na 5 kilometrelik mesafede konumlandırılıyor. Diğer ticari ünitelerden farklı olarak üretim ve imalat yapan firmalara uygun olarak geliştirilen projede; iş yerleri, depo alanları, fabrikalar, atölye alanları, mağaza ve restoranlar yer alıyor.

Detaylarının satışa çıktıktan sonra açıklanacağı Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.ismodernambarli.com adresinden ya da 444 19 74 numaralı telefondan erişilebiliyor.