Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Köyceğiz'deki konutlar sahiplerine teslim edilmeye başlandı

Son dairelerin satışlarının devam ettiği Sinpaş Köyceğiz'de teslimlere başlandı. Toplamda 291 dairenin yer aldığı projede fiyatlar 751 bin 600 TL'den başlıyor.

İstanbul Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek bölgelerinden Sancaktepe'de 26 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Sinpaş Köyceğiz projesinde teslim heyecanı başladı. Sınırlı sayıda dairenin satışlarının devam ettiği projede şirket bünyesinde 2 farklı taksit imkanı sunuluyor.

Yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor

Sinpaş, Köyceğiz’den şimdi ev sahibi olmak isteyenlere, güncel liste satış fiyatının yüzde 25’i peşin, yüzde 15'i 12 ay sonra ara ödeme ve kalan yüzde 60'ı 40 eşit aylık taksit şeklinde ödeme fırsatı sağlıyor. Sinpaş'ın ikinci ödeme planında ise güncel liste satış fiyatının yüzde 50'si peşin, yüzde 50'si şirket bünyesinde 36 eşit aylık taksit şeklinde ödeniyor. Liste satış fiyatının en az yüzde 50'sinin peşin ödenmesi durumunda peşin ödenen tutar üzerinden yüzde 20 peşin ödeme iskontosu ile yüzde 50’nin üzerinde yapılan her peşin ödeme için de ödenen bedel üzerinden yüzde 20 peşin iskontosu uygulanıyor.

Sinpaş güvencesiyle sunulan bir diğer ödeme planında ise güncel liste satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda liste satış fiyatı üzerinden yüzde 20 peşin ödeme iskontosu uygulanıyor. En az yüzde 25 peşin, en çok yüzde 75 banka kredisi kullanılarak yapılan ödemelerde direk tapudan satış yapılabiliyor.

Köyceğiz’de güncel liste satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda liste satış fiyatı üzerinden yüzde 20 peşin ödeme iskontosu uygulanıyor.

Büyüklükleri 152 metrekare ile 275 metrekare arasında 271 dairenin bulunduğu projede daireler 3,5+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Hemen teslim satışların devam ettiği projede fiyatlar 751 bin 600 TL'den başlıyor.

Bölgede fiyatlar katlanarak artıyor

Sinpaş Köyceğiz’de ev teslimlerinin başlamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, projeyi başlangıcında söz verdikleri gibi 2 yıldan kısa bir sürede tamamladıklarını belirtti. Sinpaş Köyceğiz’den ev alanların doğru bir yatırıma imza attıklarının altını çizen Çelik, “Sancaktepe Bölgesi, İstanbul’da en hızlı gelişen bölgelerin başında geliyor. Bölgenin gelişimine paralel olarak da gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz” diye konuştu.

Köyceğiz’in Sinpaş’ın Sancaktepe Bölgesi’ndeki 5. projesi olduğunu kaydeden Çelik, bölgenin Sinpaş ile birlikte gelişmeye başladığını ve pek çok konut firmasının Sinpaş’ın ardından bölgeye yatırım yapmaya başladığını söyledi.