Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Liva ve Köyceğiz'de Ramazan ayına özel indirim fırsatı başladı

Sinpaş Yapı imzasıyla Sultanbeyli ve Sancaktepe'de hayata geçirilen Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan ayına özel olarak 25 bin tL indirim fırsatı sunuluyor.

Sinpaş Yapı'nın hemen teslim satışlarına devam ettiği Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan ayına özel 25 bin TL indirim avantajı sunuluyor. 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında iki proje için farklı ödeme koşulları da bulunacak.

Projelerden konut sahibi olmak isteyen yatırımmcılara, peşin veya banka kredili ödemelerde; satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşin indirim iskontosu uygulanacak. Peşin ödemelerde her iki projede de direk tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilere ise Sinpaş’a özel faiz oranları sunulacak.

Değeri artmaya devam ediyor

Lokasyonu sebebiyle her geçen gün değerlenmeye devam eden Köyceğiz ve Liva projeleri 3. Köprü ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na yakınlıkları ile kolaylık sağlıyor. Çok yakında hizmete girmesi planlanan metro ulaşımıyla da projeler değerini her geçen gün artıyor.

Daire fiyatları 448 bin 480 TL'den başlıyor

Toplamda 291 adet konutun yer aldığı Köyceğiz projesinde daire fiyatları 756 bin 960 TL'den başlıyor. Projede büyüklükleri 159 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen 3+1 ve 3,5+1 tipinde daireler bulunuyor. Liva Turkuaz'da ise 2 etapta toplam 875 konuta yer veriliyor. Daire fiyatlarının 448 bin 480 TL'den başladığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.