Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Marina’nın Marina Towers etabında yaşam için geri sayım başladı

Sinpaş GYO kalitesiyle Ankara’nın Çankaya ilçesinde yaşama kazandırılan Sinpaş Marina Ankara projesinin Marina Towers projesinde yaşam için geri sayım başladı.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayata kazandırılan Altın Oran projesinin yanında yaşama geçirilen Sinpaş Marina Ankara projesinin bir etabı olan Marina Towers projesinin inşaatında sona gelindi. Projede yaşam için geri sayım başladı.

Sinpaş GYO tarafından Ankara’nın Çankaya ilçesinin Oran bölgesinde yaşama geçirilen Sinpaş Altın Oran projesinin hemen yanında yaşama geçirilen Marina Towers etabında yaşam start veriyor.

Başkentin ilk ve tek marinası olma özelliği taşıyan Sinpaş Marina Ankara projesinde sunulan hayat vaadi Ankara’nın yeni simgelerinden biri haline gelecek.

Sinpaş Marina Ankara projesinde toplam 2 bin 590 adet daire bulunuyor. Sinpaş Marina Ankara projesinde 1+1 dairelerin yerine 1,5+1 daire seçeneklerine daha çok yer veriliyor. Ekstra daireler ile konut seçeneklerinde çeşitlilik kazandıran Sinpaş Marina Ankara konut projesi 125 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Sinpaş GYO kalitesi ve güvencesiyle Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Oran’da hayata kazandırılan Altın Oran projesinin hemen yanı başında yükselen Sinpaş Marina Ankara projesinde 1+1, 1.5+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4.5+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

125 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Sinpaş GYO imzalı projede yer verilen daire seçeneklerinin büyüklükleri ise 69 metrekareden başlangıç gösterip 450 metrekareye kadar yükseliyor. Projenin Marina Towers etabında yakında yaşam başlıyor. İnşaatı tamamlanan projede fırsatlar devam ediyor.