Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Time’da yüzde 5 peşinatla 48 ay vade fırsatı

İstanbul Ümraniye’de yükselen Sinpaş Time’da 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. 440 bin TL’den başlayan Sinpaş Time’da yüzde 5 peşinatla 48 ay vade imkanı sunul

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de yükselen Sinpaş Time projesi 34 bin 517 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı proje ev, ofis, rezidans, villa ve home ofis konsepti ile hayata geçiriliyor.

SİNPAŞ TİME DAİRE FİYATLARI

Sinpaş Time projesi büyüklükleri brüt 58 metrekare ile 500 metrekare aralığında değişen 342 konut, 118 ofis ve 33 ticari üniteden oluşuyor.

SİNPAŞ TIME FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

  • 1+0 daire fiyatları 440 bin TL’den
  • 1+1 daire fiyatları 532 bin TL’den
  • 2+1 daire fiyatları 835 bin TL’den
  • 3+1 daire fiyatları 1 milyon 107 bin TL’den başlıyor.
  • Villaların 3 milyon 322 bin TL’den satışa sunulduğu Sinpaş Time projesinde ofis fiyatları 1 milyon 60 bin TL’den, ticari ünitelerin fiyatları ise 563 bin TL’den başlıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin bulunduğu Sinpaş Time projesinde yüzde 5 peşinatla 48 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor. Sinpaş Time projesinde teslim tarihi Aralık 2019/2020 olarak belirlendi.

ANADOLU YAKASI’NIN YENİ SİMGESİ OLACAK

Finans Merkezi’nin hemen yanı başında yer alan Sinpaş Time projesinin üzerinde ikonik dev bir saat yer alıyor. Proje bu saat ile Anadolu Yakası’nın yeni simgelerinden biri olmayı hedefliyor.

SOSYAL DONATILARIYLA ZENGİN PROJE

Ticari üniteler ile AVM’si bulunan Sinpaş Time projesi sosyal olanakları ile de yaşam merkezi halini gelecek. Sinpaş Time’da tasarlanan Alışveriş Caddesi’nde her türlü ihtiyaç eksiksiz olarak karşılanabilecek. Ayrıca projede yer alan süpermarket, kafe ve restoranlar ile site dışına çıkmaya gerek kalmayacak.

Sinpaş Time’da 36 bin metrekarelik Şehir Parkı yer alıyor. Bu parkta yer alan piknik alanları, göletler, oturma terasları, yürüyüş yolu, bisiklet ve koşu parkuru ile projede yer alan konut sakinlerine doğayla iç içe olmanın ayrıcalığı sunuluyor.

Projede yeşillikler içinde çocuklar için büyük bir oyun parkı da yer alıyor. Birbirinden eğlenceli donatı ve aktivitelerin yer aldığı Parky Çocuk Parkı, Sinpaş Time projesinde yer alan çocukların vazgeçilmezi olacak.

AVANTAJLI KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Sinpaş Time projesi avantajlı konumu ile şehrin farklı noktalarına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Projenin yanında yer alan Uluslararası Finans Merkezi ile beraber yapılacak olan yeni yol bağlantılarıyla E5 ve TEM bağlantılarına kolayca ulaşım sağlanabilecek.

Yapımı devam eden Göztepe Ataşehir metro hattına ait durağın hemen yanı başında yer alan Sinpaş Time projesinden dakikalar içinde İstanbul’un farklı noktalarına seyahat edinilebilecek.