Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Yapı'dan sadece 100 daire için geçerli yeni kampanya

Sinpaş Yapı, Çadır Kampanyasından sonra, yine çok ses getirecek yeni bir kampanyaya daha imza atmaya hazırlanıyor.

Marina Ankara projesindeki sınırlı sayıdaki daireler için geçerli Kazanç Festivali’ni düzenleyen Sinpaş Yapı, Ankaralıları hayal ettikleri eve sahip olmaları için kaçırılmayacak bir şans sunuyor. Sinpaş Yapı’nın düzenlemiş olduğu bu kampanya sadece 100 daire için geçerli olacak. Kampanya kapsamında 100 ay vade ve yüzde 0 vade farkı, şimdiden pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın sakinleri, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecek. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkan Kanyon bölgesi de, projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı yaşam alanları olarak öne çıkıyor

Marina Ankara ile aynı sınırlar içinde yer alan Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor.

Marina Ankara’nın sahil ve vadideki kordon yolunu kapsayan 4 kilometrelik parkurunda isteyenler bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir isteyenler de koşu ve yürüyüş yapabilir.