Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Yapı'dan yeni proje: Sinpaş Palas

Sinpaş Yapı tarafından Ümraniye'de İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselen Sinpaş Palas'ta ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 637 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Ataşehir ve Ümraniye'nin yanı başında, İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselen Sinpaş Palas'ta inşaat çalışmaları başladı. Geçtiğimiz günlerde ön satışa açılan proje yaklaşık 250 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor.

Proje hakkında bilgi veren Sinpaş Yapı Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, Ataşehir'de Finans Merkezi'nin içinde Sinpaş Palas adıyla yeni bir projenin inşaatına başladıklarını ifade etti. Satış ofisi de kurulan projenin 250 dönüm üzerine 1.600 konut şeklinde olacağını ifade eden Çelik, "Konsept ve tasarımıyla dikkat çekecek olan projemizde ön satış yapıyoruz. Bu yıl içinde satışlara başlayacağız" dedi.

GYODER'in tarihi kampanyasına satışta olan tüm projeleriyle dahil olduklarını belirten Çelik, Sinpaş Palas projesinde de yatırımcılara 31 Mart'a kadar; 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunduklarını dile getirdi. Yüzde 5 peşinatla projeden kolayca daire sahibi olunabildiğini ifade eden Mahmut Sefa Çelik, yatırımcıların sıfır faizle 60 ay vade avantajından yararlanabileceklerini de belirtti.

Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlarla satışa çıkan Sinpaş Palas projesiyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sinpaspalas.com adresinden ya da 444 19 74 numaralı telefondan erişilebiliyor.