Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Yapı'nın "Güle Güle Otur Türkiye'm" kampanyası devam ediyor

İddialı projeleriyle gayrimenkul yatırımcısının gözde şirketleri arasına giren Sinpaş Yapı, "Güle Güle Otur Türkiye'm" kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Sinpaş Yapı’nın Altınoran ve Marina Ankara projeleri Ankaralı yatırımcıların dikkatini çeekmeye devam ediyor. Ankara’nın yatırım potansiyeli en yüksek bölgesi Oran’da bulunan her iki proje de, sundukları sosyal donatılar, güvenlik ve konfor gibi özelliklerinden dolayı tercih ediliyor.

Şehrin odak noktasında

Şehrin odak noktası haline gelmeye başlayan, Ankara’nın güney batı aksında yer alan Oran bölgesi, Çankaya’nın en önemli konut projelerini barındırması bakımından her geçen gün değerine daha fazla değer katıyor. Aynı zamanda 13 kilometre göl çevresindeki ağaçlık alanıyla başkente oksijen sağlayan Eymir Gölü ile de komşu olan bölge, barındırdığı yeşil alan ve doğal güzellikleriyle de fark yaratıyor. Tüm bu doğal güzelliklere komşu olarak yükselen Altınoran ve Marina Ankara da bölgeye değer katan konut projeleri olarak öne çıkıyor.

Ankara'yı ilkleri yaşatıyor

Ankara’nın en gözde yerleşim merkezlerinden Çankaya’da yer alan Altınoran’da yaşam bir süre önce başladı. Projede şuan yaklaşık 2 bin kişi yaşıyor. Marina projesinin teslimlerinden sonra proje sakinlerinin de yararlanabileceği çok farklı ayrıcalıklar yer alıyor. Bunlardan ilki, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland. Türkiye’de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk... Projede yer alan Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor.

Altınoran, kanalları, köprüleri, sandalla da gezilebilen su yolları, adaları ve avlularıyla nerdeyse bir su dünyası olarak tarif edilebilir. Altınoran meydanı ise, şimdiden gerçekleşen gösteri ve konserlerle sadece projenin değil, Ankara’nın da sosyal hayatına renk katan bir cazibe merkezi oldu.

Marina Ankara’da ise, projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina etrafında yerleşik binalarıyla çok özel ve kendisinden söz ettirecek bir konut kompleksi olarak yükseliyor. Marina’nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu verecek.

Marina projesinde ayrıca açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, 4 kilometrelik bir bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları da yer alıyor.

Kampanya sürüyor

Sinpaş, “Güle Güle Türkiye’m” kampanyası ile konut sektörüne hareketlilik katmaya devam ediyor. GYODER’in başlattığı 10 yıl vadeli ve düşük maliyetli konut kampanyasına destek vermek amacıyla başlatılan “Güle Güle Otur Türkiye’m” kampanyasıyla Sinpaş, kampanyanın başlangıcından itibaren 15 binden fazla başvuru aldı. “Güle Güle Otur Türkiye’m” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere peşinatsız, ister 5 yıl için yüzde 0,40 vade farkı, ister 10 yıl için yüzde 0,70 vade farkı oranı avantajı sunan Sinpaş Yapı, yoğun istek üzerine kampanyaya GYODER’in desteğiyle devam ediyor.