Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş'ın yılın son kampanyasından yararlanmak için son günler

Sinpaş Yapı'nın Ankara'da konumlandırdığı Marina Ankara ve Altınoran projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu yıl sonu kampanyası için son haftaya girildi.

Başkentlilerin en çok tercih ettiği projelerin başında gelen Marina Ankara ve Altınoran'da başlayan yıl sonu kampanyası kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenlere banka kredisiz 84 ay vade ile ev alma fırsatı sunuluyor. 31 Aralık'a kadar geçerli olacak kampanyayla yatırımcılara, Marina Ankara’dan yüzde 5 peşinatla Altınoran’dan ise yüzde 15 peşinatla ve aylık bin 78TL’den başlayan taksitle ev sahibi olma avantajı sunuluyor.

Altınoran'da daireler hemen teslim ediliyor

Yaşamın başladığı Altınoran’da Marina Ankara projesinin teslimlerinden sonra sakinlerin de yararlanabileceği çok farklı sosyal donatı alanları yer alıyor. Proje sakinleri Snowland'ta yılın 365 günü kayak yapmaya imkanı buluyor. Proje sakinlerinin dışında Ankaralıların da ilgi gösterdiği Snowland, evden alana teleferikle inme imkânı sunuyor.

Türkiye’de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk... Projede yer alan ve Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Projede yer alan ExtremeLand ise Türkiye’nin en büyük salıncağını ve Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarını bünyesinde bulunduruyor.

Marina Ankara, sakinlerine spor ile iç içe bir hayata sunuyor

Ankaralıların en çok tercih ettiği konut projelerinden olan Marina Ankara'da ise projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina bulunuyor. Marina’nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu veriyor.

120 bin metrekarelik alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile de sporla içe içe bir hayat sunan Marina Ankara’nın bir başka özelliği ise 13 kilometregöl çevresindeki ağaçlık alanıyla, Ankara’ya oksijen sağlayan Eymir Gölü’ne en yakın konut projesi olması.