Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş’tan öğretmenlere özel 30 bin TL indirim

Sinpaş’tan öğretmenlere özel 30 bin TL indirim geldi. İndirimler 30 Kasım’a kadar Sinpaş’ın 6 projesinde geçerli olacak.

Sinpaş’tan öğretmenlere özel 30 bin TL indirim fırsatı geldi. Kampanya 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak. Sadece öğretmenler ile birinci derece akrabalarının yararlanabileceği kampanya kapsamında Sinpaş’ın 6 projesinde 30 bin TL’ye varan indirim uygulanıyor.

İNDİRİM ORANI PROJEYE GÖRE DEĞİŞİYOR

İndirim oranı projeye göre değişiklik gösteriyor. Öğretmenlere ve birinci dereceden yakınlarına Finans Şehir projesinde 30 bin lira, Queen Bomonti projesinde 20 bin lira, Altınoran projesinde 20 bin lira, Marina Ankara projesinde 20 bin lira, Ege Vadisi projesinde 15 bin lira ve Bursa Modern projesinde 10 bin lira indirim yapılıyor.

SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR

Sinpaş Finans Şehir projesi, İstanbul Ümraniye’de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Sinpaş Finans Şehir; 1+1’den 3+1’e kadar değişen seçenekler olmak üzere toplam 2 bin 650 adet daireden meydana geliyor.

QUEEN BOMONTİ

Queen Bomonti projesi, İstanbul Bomonti’de yükseliyor. Queen Bomonti’de yer alacaklar için şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet alanı, yüzme havuzu ve güneşlenme terası ile birçok spor ve aktivite alanı sunuyor.

ALTINORAN

Altınoran projesi, yılın 365 günü kayak yapma imkanıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Projede şehrin tek kayak merkezi Snowland, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatan Skywalk ve macera severler için ExtremeLand yer alıyor.

MARİNA ANKARA

Marina Ankara projesi, Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştırıyor. Marina Ankara’da yer alanlar iskelelerden küçük yelkenlilerle açılıp, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup suyun keyfini yaşayabilecek. Bunun yanı sıra Marina Ankara’daki konut sakinlerine Eymir gölü manzarası da sunuluyor.

EGE VADİSİ

Bir yanda eşsiz Vadi manzarası, diğer yanda da Ege’ye özgü güzellikleri ile dikkat çeken Ege Vadisi, Ankara Çankaya Oran’da Dikmen Vadisi’ne hakim konumda yer alıyor. Ege Vadisi’nde şehrin 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu ve yılın 365 günü keyif yapılabilecek 4 mevsim plajı yer alıyor.

BURSA MODERN

Büyük bir gölet ve kenarında bulunan yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ile rezidanslardan meydana gelen Bursa Modern’de dağ ve şehir manzarası sunuluyor. Projede göl kenarındaki iskele meydanları, göl ve doğa manzaralı kuleleri, çiçek kokulu bahçeleriyle doğanın içinde sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralanıyor.