Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Şişli Etfal Hastanesi 2018 sonunda Seyrantepe’ye taşınıyor

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan şehrin en köklü devlet hastanelerinden Şişli Etfal Hastanesi 2018 yılı sonunda Seyrantepe’deki yeni yerine taşınıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının Şişli ilçesinde 1899 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin en köklü hastanelerinden Şişli Etfal Devlet Hastanesi yıl sonunda yeni yeri olan Seyrantepe’ye taşınmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en eski hastanelerinden bir tanesi olan Şişli Etfal Hastanesi yıl sonunda yeni yerine taşınıyor. Bundan sonra Seyrantepe mevkiindeki yeni konumunda hizmet vermeye devam edecek olan Şişli Etfal Hastanesi’nin taşınmasına ilişkin ilk hazırlıklar 11 Haziran tarihinde start almıştı.

Şişli Etfal Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları ve sağlığı, çocuk acil ve çocuk cerrahisi gibi bazı bölümlerde yeni hasta kaydı alınmıyor. Hastanede yalnızca acil durumlarda müdahale ediliyor. Hastanede cil çocuk hastalar için sadece iki doktor görevine devam ediyor. Polikliniklerde daha önceden randevu alan hastaların işlemleri yapılırken yeni randevu verilmiyor. Eski hastaların işlemlerinin tamamlanmasının ardından hastaneye yeni hasta kabul edilmeyecek ve taşınma işlemleri fiilen de start verecek.

Seyrantepe’deki yeni yerine taşınmayı bekleyen yeni Şili Etfal Hastanesi’nin yanmaz özellikteki dış cephe kaplamaları, hasta asansörleri ve odaları ile konferans salonu gibi pek çok bölümünün inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Lüks ve donanımlı özellikleriyle dikkat çeken Şişli Etfal Hastanesi Seyrantepe’de İstanbul’u 360 derece açıyla gören bir teras restoran bölümü hazırlanıyor. Toplam 600 adet hasta yatağı bulunacak projede helikopter ambulanslar da kullanılacak.