Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siyahkalem Köy'de sıfır faizle 60 ay vade fırsatı devam ediyor

Siyahkalem Mühendislik'in Zekeriyaköy'de inşa ettiği Köy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Siyahkalem Müdendislik tarafından İstanbul'un en nezih semtlerinden Zekeriyaköy'de inşa edilen Köy projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun konutta başlattığı tarihi kampanyanın ikinci fazı kapsamında 240 ay vadeyle konut sahibi olunabilen projede yatırımcılara 60 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Projede fiyatlar 727 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Şubat ayında konut satışları 10 kat arttı

Geçtiğimiz ay 104 milyon TL'lik konut satışı gerçekleşen projede toplam bin 167 daire yer alıyor. 467 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Köy Zekeriyaköy projesinde büyüklükleri 80 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde tasarlanmış apartman daireleri ve villalar yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 15 bin metrekare alana sahip açık çarşı da bulunuyor.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Yüzde 1 KDV imkanından yararlanarak yüzde 17'lik karla konut sahibi olunabilen Siyahkalem Köy projesi; dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanıyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede bulunan proje, Maslak’a da 13 kilometre uzaklıkta yükseliyor.