Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siyahkalem Köy'de yüzde 0,54 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı sunuluyor

Siyahkalem Mühendislik'in Zekeriyaköy'de hayata geçirdiği Köy projesinde yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

İstanbul'un en lüks lokasyonlarından Sarıyer Zekeriyaköy'de doğayla baş başa bir yaşam vadeden Köy projesi 467 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda bin 167 konuta yer verilen projede büyüklükleri 80 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde tasarlanmış apartman daireleri ve villalar yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 15 bin metrekare alana sahip açık çarşı da bulunuyor.

Yaklaşık 1.3 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesinde konut fiyatları 932 bin TL ile 6 milyon 390 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Teslimlerine Ocak 2017'de başlanacak olan Siyahkalem Köy projesinde yıl sonuna kadar decam edecek kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla daire sahibi olak mümkün. Yüzde 0,54 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı da sunulan projede KDV oranı ise yüzde 1.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanan Köy, lokasyonu ile de sakinlerinin trafik sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede bulunan proje, Maslak’a da 13 kilometre uzaklıkta yükseliyor.