Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sky Garden Belgrad'ta fiyatlar 75 bin eurodan başlıyor

Setup İnşaat tarafından Sırbistan’da yaşama geçirilen Sky Garden Belgrad projesinde daire fiyatları 75 bin eurodan başlangıç gösteriyor.

İmza attığı dev projeler ile sektörde adından sıkça bahsettiren Setup İnşaat’ın Sırbistan’ın Novi Belgrad bölgesinde konumlandırdığı Sky Garden projesinde fiyatlar 75 bin eurodan start veriyor.

1+1’den 3+1’e kadar daire seçeneklerine yer verilen Sky Garden Belgrad projesinde toplam 754 adet konut ve 31 adet de ticari üniteye yer veriliyor. Karma konseptli proje Sırbistan’ın Novi Belgrad bölgesinde yükseliyor.

Fiyatların 75 bin eurodan başlangıç gösterdiği projede tüketiciye 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri ile konut alımlarını kolaylaştıran projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 47 metrekareden başlangıç gösterip 130 metrekareye kadar yükseliyor.

Novi Belgrad’ta iki etap şeklinde yaşama kazandırılan Sky Garden Belgrad projesinde yer alan

  • 1+1 daireler 42-65 metrekare,

  • 2+1 daireler 75-85 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Setup İnşaat kalitesi ve güvencesiyle 155 milyon euro yatırım değeriyle hayata geçirilen projede metrekare fiyatları ise bin 800 eurodan start alıyor. Yüzde 10 peşin ödeme ile konut alınabilen projede alımları kolaylaştırmak için alıcının şartlarına uygun ödeme planları geliştiriliyor.

Garden Sky Belgrad’ta ayrı olarak satışa sunulan otoparkların fiyatları ise 15 bin euro şeklinde belirlendi. Ön talep toplama sürecinin devam ettiği projede satışlar yakında start alacak. Birinci etap teslimleri Haziran 2020’de planlanan projede 10’ar katı bulunan 3 blok yer alıyor.

Sağladığı ayrıcalıklar ile lüks ve konforlu bir yaşamın anahtarını vaat eden Sky Garden projesi Nicola Tesla Havalimanına yakın konumu ve merkezi noktalara kolay erişilebilir lokasyonu ile ilgi görüyor.

Projede 3 bin metrekarelik sosyal tesis alanı ve 935 araç kapasiteli otopark yer alıyor.