Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sky Residence'dan şimdi daire alanlar, ödemeye 2019'da başlıyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe'de geliştirilen Skyland İstanbul'un son kulesi Sky Residence avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışa sunuldu.

Eroğlu Gayrimenkul, Seyrantepe geliştirdiği karma projesi Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’ı bugün satışa sunuyor. Sıfır peşinat avantajıyla satışa sunulan Sky Residence'da ödemeler 2019'da başlıyor. Teslimlerine 6 ay sonra başlanması planlanan Sky Residence'da 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yanı sıra 4+1 dubleks daireler de yer alıyor.

Sky Residence’ı görmek ve yakından deneyimlemek isteyen müşterilerine randevu vermeye başladıklarını belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk, “Skyland İstanbul, konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan çok değerli bir karma proje. Sky Residence ise Skyland İstanbul’un en değerli bileşenlerinden biri. Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekmenin yanı sıra yeşille iç içe bir yaşam da sunuyor. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için Sky Residence’ın ilk tercih olacağına inanıyoruz” dedi.

Sky Rezidans’ın lansmana özel fiyatlarla sunulduğunu belirten Yelda Altürk yaptığı açıklamada “Rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projemiz, bu imkânlara sahip olmak isteyen herkese benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sene içinde teslimlerini gerçekleştireceğimiz Tower Rezidanslardan sonra projemizin son kulesi ve en prestijli parçası olan Sky Rezidanslarda lansmana özel teklifimiz, peşinat ödemeden rezidans sahibi yapıyor. 6 ay sonra taşınmaya hazır Sky rezidansların ödemesi ise 2019 yılında başlıyor” diye konuştu.

Farklı ofis seçeneklerindeki avantajlı fiyatlar devam ediyor

Skyland İstanbul’da yer alan tower, loft ve flat ofislerde de satışlar devam ediyor. Sıfır peşinat ve sıfır faiz avantajıyla satışa sunulan projeden aylık 8 bin 500 TL ödemeyle ofis sahibi olunabiliyor.