Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul’da 0 peşinat 3 bin 300 TL taksit fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Skyland İstanbul’daki Sky Rezidanslara özel 0 peşinat 3 bin 300 TL taksit fırsatı sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul, bu yaz teslim edilecek Skyland İstanbul’daki Sky Rezidanslar için “0 peşinat 3.300 TL taksitle” ya da “50 ay şirket bünyesinde ödeme” avantajıyla konut sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kaçırılmayacak fırsat sunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul, Skyland İstanbul projesindeki Sky Rezidanslar için kısa bir süre devam edecek kampanyası ile İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul’ün Sky Rezidanslar için 0 peşinat 3.300 TL taksitle ya da 50 ay şirket bünyesinde ödeme avantajıyla son kampanyasından faydalanan yatırımcılar konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlayan Skyland İstanbul’da yaz bitmeden rezidans sahibi olma şansını yakalıyor.

1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’daki Sky Rezidans’lar sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

Rezidanslar bu yaz teslim edilecek

Sky Rezidanslar çeşitli sosyal imkanlar, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra farklı lezzetleri bir arada sunacak Gastro Court alanında 25 kafe ve restoranıyla 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam sağlıyor.

Üstün standartlarda bir yaşam sunan Skyland İstanbul’da ilk kez satışa sunulacak 3. Etap C Blok Suite Rezidanslar, 1+0’dan 4+1 kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 10 bin metrekare peyzaj alanı ve bu peyzaj alanına açılan bahçe katı dairelere de sahip olan Suite Rezidanslarda sakinlerinin yararlanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar çeşitli sosyal imkanlar mevcut. Skyland İstanbul’daki Sky Rezidanslar’ın bu yaz teslim edileceği açıklandı.