Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul’da 0 peşinat 60 ay taksit imkanı

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla Şişli Seyrantepe’de inşa edilen Skyland İstanbul’da 0 peşinatla 60 ay taksit seçeneği sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul, ulaşım kolaylığı, konfor ve sosyalleşmeye imkan veren benzersiz özelliklere sahip Skyland İstanbul’daki ofisleri için “0 peşinat 0 faiz 8920 TL taksitle” ya da “yüzde 5 peşinatla 50 ay şirket bünyesinde” ödeme avantajlarıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Skyland İstanbul, TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere oldukça yakın.

628 ofisin bulunduğu Skyland İstanbul‘un ofis kulesi toplam 120 bin metrekare ofis alanından oluşuyor. Tower ofisler yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen yapısıyla benzersiz fırsatlar sunuyor.

Skyland İstanbul’da yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ve tek katta 190 metrekareden 1200 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler ise 7 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Eklenebilen asma katlarla modern loft ofis özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına olanak tanıyor. Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına olanak sağlıyor.

Skyland İstanbul’un bir başka ofis seçeneği olan Flat Ofisler toplamda 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alanıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş olanağı sunuyor. Yüksek tavanları ile ferah çalışma ortamı sağlayan mimarisine ek olarak orman manzarasına bakması flat ofisleri cazip kılan ve iş yerinize prestij katacak önemli özellikleri arasında yer alıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da yer alıyor.

Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında konumlandırılıyor.