Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul’da 5 bin 300 TL’den başlayan taksitler

İstanbul Seyrantepe’de yaşama kazandırılan Skyland İstanbul’daki rezidanslarda 5 bin 300 TL’den başlayan taksit imkanı sunuluyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesi, İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe’de yaşama kazandırılıyor. Skyland İstanbul’da taksitler rezidanslar için 5 bin 300 TL’den, ofisler için ise 9 bin 700 TL’den başlangıç gösteriyor.

987 ADET REZİDANSTAN MEYDANA GELİYOR

Skyland İstanbul; 46 bin metrekare üzerinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 987 adet rezidans 518 adet ofis ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden meydana geliyor. Skyland İstanbul’da yer alan rezidanslar 53 metrekare ile 321 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

SKYLAND İSTANBUL KONUT FİYATLARI (KASIM 2018)

Skyland İstanbul’daki rezidanslar için taksitler 5 bin 300 TL, ofisler için ise taksitler 9 bin 700 TL’den başlıyor.

Skyland İstanbul’daki rezidans ve ofislerin yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

AKILLI EV KONSEPTİNDE TASARLANDI

Akıllı ev konsepti ile donatılan Skyland İstanbul’daki konut sakinlerine restoran, açık/kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, sauna, wellness ve SPA mekanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Skyland İstanbul’un TEM otoyoluna direkt bağlantısı bulunuyor. Ayrıca Cendere Caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkânı yer alıyor. Metro istasyonunun hemen yanında inşa edilen Skyland İstanbul; havaalanı, köprüler ve ana arterlere yakın mesafede konumlanıyor.