Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Skyland İstanbul'da ayrıcalıklı yaşamın kapıları aralandı

Ayrıcalıklı fiyat ve ödeme seçenekleriyle satışa sunulan Eroğlu Gayrimenkul projesi Skyland İstanbul’da yaşam başladı.

Emlak sektörünün önemli isimlerinden biri olan Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları açıldı. Ayrıcalıklı fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışa sunulan Skyland İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenler 2019’da ödemeye başlayacaklar.

Hemen teslim edilebilen projelerde yer alan rezidanslar hiç peşinatsız 3 bin 800 TL taksitle satışa sunuluyor. Projeden ofis sahibi olmak isteyenler ise 8 bin 500 TL taksit avantajıyla ödeme ayrıcalığına sahip oluyorlar.

İstanbul’un zirvesinde ayrıcalıklı bir yaşam ve iş alanı sunan Eroğlu Gayrimenkul güvenceli proje Skyland İstanbul’da 120 ay yüzde 0 faizle ayda 3 bin 500 TL taksit seçeneği sunularak rezidans sahibi olabilirsiniz. Projeden rezidans alanlar ödemelerini de 2019 yılında gerçekleştirmeye başlıyor. Projeden daire alanlar yüzde 0 faiz ve 120 aya kadar varan ödeme imkanlarından faydalanarak ayrıcalıklı bir yaşama ayrıcalıklı şartlarla sahip olabiliyorlar.

Konut ve ofis kavramlarına yeni bir boyut kazandırmayı amaçlayan Skyland İstanbul projesinde rezidans ödemeleri 2019 yılında başlayacak. Tower Residence 1+0 formatından 4+1’e kadar olan farklı daire seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun daire seçenekleri alternatifi sunuyor.

Ayrıcalıklı sosyal donatı imkanlarıyla dikkat çeken Teras Evler ise şehrin merkezinden kopmadan sağladığı şehrin içinde hayatla cezbedici özellikler taşıyor. Skyland İstanbul’ın son kulesi olan rezidanslara ve ofislere yer verilen Skyland İstanbul’da ise yüzde 0 peşinat fırsatıyla 2019 ödemeli 1+1’den 4+1 formatına kadar daireler sunuluyor.

Sosyal ayrıcalıklarıyla gözde proje olan Skyland İstanbul’da 10 bin metrekare alan peyzaj alanlarına ayrıldı. Yürüyüş parkurları ve yeşil alanlar ile keyifli ve sosyal bir yaşam alanı oluşturulan Skyland İstanbul’da her zevke ve ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Proje sağladığı sosyal olanaklar ile alıcısına ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.