Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Skyland İstanbul'da satışlar devam ediyor

Skyland İstanbul'da rezidans dairelerin ve birleştirilebilir modüler ofislerin satışları tüm hızıyla sürüyor. Proje, yatırımcısına yüksek prim avantajı vadediyor.

Eroğlu Gayrimenkul'ün Seyrantepe Arena'nın yanında konumlandırdığı projesi Skyland İstanbul'da satışlar sürüyor. Ulaşım arterlerinin merkezinde olması sebebiyle yüksek prim avantajı sunan projede yatırımcılara uygun ödeme koşulları sunuluyor. Yüzde 0,69 faiz oranıyla kolayca ev sahibi olunabilen projede her ihtiyaca uygun konut seçenekleri bulunuyor.

Skyland İstanbul'un ofis kulesinde ise 360 derece İstanbul manzarası, konfor ve teknolojik olanaklar bir arada sunuluyor. 120 bin metrekarelik alanda 504 ofisten oluşan projede modern iş hayatının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak sosyal donatılara yer veriliyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan tek giriş alarak direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununa da çözüm sunuyor.

Proje, banka kredisiz 48 ay sıfır vade imkânı ile gayrimenkul sahiplerine yatırımları için değer katma avantajı da sağlıyor.