Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'da satışlar devam ediyor

Skyland İstanbul'da rezidans dairelerin ve birleştirilebilir modüler ofislerin satışları tüm hızıyla sürüyor. Proje, yatırımcısına yüksek prim avantajı vadediyor.

Eroğlu Gayrimenkul'ün Seyrantepe Arena'nın yanında konumlandırdığı projesi Skyland İstanbul'da satışlar sürüyor. Ulaşım arterlerinin merkezinde olması sebebiyle yüksek prim avantajı sunan projede yatırımcılara uygun ödeme koşulları sunuluyor. Yüzde 0,69 faiz oranıyla kolayca ev sahibi olunabilen projede her ihtiyaca uygun konut seçenekleri bulunuyor.

Skyland İstanbul'un ofis kulesinde ise 360 derece İstanbul manzarası, konfor ve teknolojik olanaklar bir arada sunuluyor. 120 bin metrekarelik alanda 504 ofisten oluşan projede modern iş hayatının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak sosyal donatılara yer veriliyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan tek giriş alarak direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununa da çözüm sunuyor.

Proje, banka kredisiz 48 ay sıfır vade imkânı ile gayrimenkul sahiplerine yatırımları için değer katma avantajı da sağlıyor.