Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'da teslimden önce son kampanya

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul'da başlatılan yılın son kampanyası kapsamında, yatırımcılara kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul'ün 2017 yılının Mart ayında teslimlerine başlayacağı Skyland İstanbul'da rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenler için yılın son kampanyası başladı. Banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunulduğu Skyland İstanbul, kısa bir süre devam edecek kampanyası ile müşterilerine İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Rezidans ve ofislerin yanı sıra ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center’ın bulunduğu Skyland İstanbul; Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda yükseliyor. Konumuyla dikkat çeken proje TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere sağladığı ulaşım kolaylığıyla yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

Tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Skyland İstanbul'da stüdyodan 4+1'e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri mevcut. Projenin ofis kulesinde ise 90 bin metrekarelik kiralanabilir loft ofisler bulunuyor. 8 metrelik tavan yükselikleriyle dikkat çeken loft ofisler her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabiliyor.