Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'da yaşam yakında başlıyor

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla Seyrantepe'de inşa edilen Skyland İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede teslimler önümüzdeki günlerde başlayacak.

Seyrantepe'de Türk Telekom Arena'nın yanı başında konumlandırılan Skyland İstanbul projesi 46 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Teslimlerine Mart 2017'de başlanması beklenen projede toplam 987 rezidans daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra 518 ofis ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden oluşan Skyland İstanbul'da satışlar devam ediyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 100'ün üzerinde prim yapan Skyland İstanbul projesinde alanları 53 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde rezidans daireler bulunuyor. TEM'e, metroya ve köprü yollarına yakınlığıyla dikkat çeken Skyland İstanbul'da daire fiyatları 713 bin TL ile 5 milyon 38 bin TL arasında, ofis fiyatları ise 1 milyon 20 bin TL ile 4 milyon 303 bin TL arasında değişiyor.

Ppojeye yatırım yapmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunulan proje; kısa bir süre devam edecek kampanyası ile müşterilerine İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor. Tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Skyland İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna ve yürüyüş parkuru mevcut.