Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'da yatırımcılara kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul'dan rezidans veya ofis satın almak isteyenler için kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Teslimine 4 ay gibi kısa bir süre kalan Skyland İstanbul'da yatırımcılara sunulan kişiye özel ödeme planları ile rezidans ya da ofis sahibi olmak kolaylaşıyor. Seyrantepe'de, T.T. Arena’ya komşu olarak yükselen Skyland İstanbul'da rezidans ve ofis bölümlerinin yanı sıra bir alışveriş merkezi de yer alıyor. Lokasyonu sebebiyle yatırımcısına çok ciddi bir kazanç sağlaması beklenen Skyland İstanbul, TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

İstenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisler

Stüdyodan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’un ofis kulesi ise konumu, 360 derece manzarası, teknolojik altyapısı, kafe ve restoranlarıyla, çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunuyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması hem TEM otoyolu hem de Cendere yolu üzerinden iki farklı giriş imkanı sunmasıyla trafikten zaman tasarrufu sağlatarak iş dünyası için ulaşım imkanını da kolaylaştırıyor. Kule ofis ve loft ofis seçenekleri sunan projede, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve detaylar mevcut.

Skyland İstanbul’un ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip loft ofisleri 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.