Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul’da yeni yılın son fırsatını kaçırmayın

Skyland İstanbul’da daire sahibi olmak isteyenlere yeni yıla özel 120 ay peşinatsız ödeme ile 3 bin 800 ve 8 bin 500 TL taksitle rezidans ve ofis sahibi olma fırsatı!

Eroğlu Gayrimenkul, yatırımcıları yıl bitmeden ev ve ofis sahibi yapıyor. Skyland İstanbul projesi için devam eden kampanya, 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve 0 peşinat ile yatırımcıları kaçırılmayacak fırsatlarla rezidans sahibi yapıyor.

Skyland İstanbul, Tower, Loft ve Flat ofislerden birine sahip olmak isteyenler için ise kampanya dahilinde “0 peşinat, 0 faiz 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor. İstanbul’un merkezi Seyrantepe’de konumlanan proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü, ana yollara yakınlığı ve yemyeşil manzarası ile öne çıkarken, sakinlerine hayallerindeki yaşamı vadediyor.

İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir yaşama davet

Tower Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, yeşil bir hayat düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve sosyal alanları ile öne çıkan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat sunuyor. Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, “0 peşinat” avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor. Sky Residence için ödeme takvimi ise 2019’da başlıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için konforlu bir yaşam sunuyor.

Merkezi konumda ofis sahibi olmak isteyenlerin tercihi

Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1100 m² alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor.

HOM Design Center açılışa hazırlanıyor

Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk çeyreğinde kapılarını açıyor. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.