Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'dan hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla Türk Telekom Arena'nın hemen yanında yükselen Skyland İstanbul'da cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla yatırım yapma fırsatı sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul’un hayata geçirdiği Skyland İstanbul; rezidans, ofis ve konsept bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Dünyaca ünlü mimari, şehircilik ve tasarım şirketi Broadway Malyan tarafından tasarlanan Skyland İstanbul'un satış ofisinde düzenlenen basın toplantısında projenin geldiği son nokta basına anlatıldı.

Proje hakkında konuşan Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu Skyland İstanbul, “Skyland İstanbul projemiz ile geleceğin İstanbul’una bugünden kapıları açarak İstanbul’a farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Bölgedeki nitelikli karma proje ihtiyacını ve Seyrantepe’nin şehrin yeni cazibe merkezi olacağını öngördük. Kısa zamanda İstanbul’un yeni zirvesi haline gelecek olan Seyrantepe, Skyland İstanbul sayesinde daha da değer kazanacak ve yeni İstanbul’un yüzü konumuna gelecek. Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak.” dedi.

90 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip

Toplantının ikinci yarısında Skyland İstanbul’un seyir katına çıkan basın mensupları Karadeniz’den Marmara’ya 360 derece benzersiz bir manzarayı izlediler.

Konuşmasına burada devam eden Nurettin Eroğlu: “Ocak 2017’de teslim edilecek projemizde yatırım değeri her geçen gün artan rezidanslar, yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip dikey ve yatay ofislerin yanı sıra 40 bin metrekarelik kiralanabilir alanda sosyal yaşam alanları lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanın yanı sıra bir çok özel markalara ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM’miz yer alacak. Bu AVM, Skyland İstanbul’u hareketli bir merkez yapacak hem de o bölgeye ciddi bir katma değer sağlayacak diğer bir önemli özellik olacak.” dedi.

Eroğlu, “Skyland İstanbul’da rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir kampanya sunuyoruz. Skyland İstanbul konumu, kaliteli bir yaşamı bir arada sunan ve hayatı kolaylaştıran olanakları sayesinde her geçen gün değeri artarak yatırımcılarına kazanç sağlayacak bir proje. Kampanyamız, İstanbul’un merkezinde akılcı ve cazip yatırım yapmak isteyenleri bekliyor” dedi.

Hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor

Skyland İstanbul, rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3 bin 500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor. Teknolojiyle doğallığın, ihtiyaçla huzurun harmanlanarak geleceğin konut projesinin yaratıldığı Skyland İstanbul, hiç peşinatsız yüzde 0,69 faiz oranıyla cazip bir yatırım fırsatı sunuyor.

Skyland İstanbul'da büyüklükleri 83 metrekare ile 2 bin metrekare arasında değişen 504 ofis yer alıyor. Projeden vadeyle konut ya da ofis sahibi olmak isteyen yatırımcılara 48 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projeden 165 bin TL peşinatla rezidans, 249 bin TL peşinatla ise ofis sahibi olunabiliyor.