Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland İstanbul'dan kişiye özel ödeme planı

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla yükselen Skyland İstanbul teslim için gün sayıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul'ün yüksek prim vadeden projesi Skyland İstanbul'da kısa bir süre devam edecek yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Skyland İstanbul'tan rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenlere, banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunuluyor.

Teslimine üç ay kaldı

Rezidans ve ofislerin yanı sıra ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center’ın bulunduğu Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor. Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen projenin Mart 2017’de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Trafik sorunu ortadan kalkıyor

Stüdyodan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, konutların yanı sıra 90 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip ofis kulesi de bulunuyor. Teknolojik altyapısı, kafe ve restoranlarıyla çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunan Skyland İstanbul’un ofis kulesi, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması hem TEM otoyolu hem de Cendere yolu üzerinden iki farklı giriş imkanı sunmasıyla trafikten zaman tasarrufu sağlatarak iş dünyası için ulaşım imkanını da kolaylaştırıyor. Kule ofis ve loft ofis seçenekleri sunan projede, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve detaylar mevcut.