Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Skyland’de yüzde 10 peşinatla konut ve ofis sahibi olma fırsatı

Skyland İstanbul, konum kampanyasında yerini aldı. Yüzde 10 peşinatla konut ve ofis sahibi olunabilen Skyland’de kalan bedel için 120 ay, 0.98 faiz fırsatı sunuluyor.

Eroğlu Yapı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlatılan “Türkiye için Kazanç Vakti” konut kampanyasına Skyland İstanbul projesi ile destek veriyor. Yüzde 10 peşinatla konut ya da ofis sahibi olunabilen Skyland İstanbul’da kalan bedel için ise 120 ay, 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor. Kampanya dahilinde sunulan rezidans ve ofisler yeni sahiplerine hemen teslim ediliyor.

SOSYAL DONATI ÇEŞİTLİLİĞİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Skyland İstanbul’da stüdyodan 4+1’e kadar birbirinden farklı konut ve ofis seçeneği yer alıyor. Skyland İstanbul’da yer alan konutlar Tower Residence, Sky Residence ve Teras Evler olarak adlandırıldı. Akıllı bina teknolojisi ile donatılan Skyland İstanbul’da yer alacak Sky Rezidans sakinlerine; restoran, fitness salonu, wellness ve SPA mekanlarının yanı sıra 3 bin 500 araçlık otopark hizmeti sunuluyor.

Skyland İstanbul’daki Tower, Loft ve Flat ofislerinde ise iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler yer alıyor. Skyland İstanbul’daki ofisler; teknolojik altyapısı, yüksek tavanları ve benzersiz sosyal olanaklarıyla çalışma hayatını ayrıcalıklı kılıyor.

Yükseldiği lokasyonun avantajlarıyla dikkat çeken Skyland İstanbul; TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer alıyor.

EROĞLU: TÜRKİYE’DEKİ STOĞUN YENİLENMESİ ADINA ÖNEMLİ BİR KAMPANYA

Vatandaşların yaşam standartlarını geliştirecek devlet destekli kampanyaların son derece önemli olduğunu ifade eden Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu; “Biz devletimizle işbirliği ve koordinasyon içinde olacağız. Teşvik devletten kampanya bizden olacak” diye konuştu. Eroğlu, konut kampanyasının Türkiye’deki yapı stoğunun yenilenmesi ve vatandaşların yaşam standartlarının iyileştirilmesi adına önemli bir adım olduğunu da sözlerine ekledi.