Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Sofa Loca'da bahar fırsatı başladı

Aralık 2016'da tamamlanması öngörülen Sofa Loca'da sınırlı sayıdaki dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projeden 3 farklı ödeme planıyla daire sahibi olunabiliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Baş Yapı tarafından hayata geçirilen Sofa Loca'da bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara 3 farklı ödeme seçeneği sunan Sofa Loca'da yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projeden yüzde 50 peşin, kalanı teslimde ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 0,49 faizle 60 ay vade avantajıyla da daire satın alınabiliyor.

Sunduğu yüksek yaşam standartları sebebiyle diğer projelerden ayrılan Sofa Loca projesi Ankara'nın en değerli projelerinden biri olarak yükseliyor. 126 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen proje, Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü'nün hemen yanında, Konutkent kavşağında konumlandırılıyor.

Toplam 150 konutun yer aldığı Sofa Loca'da büyüklükleri 182 metrekare ile 286 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Geniş ve ferah alanlarının yanı sıra zengin sosyal donatılarıyla da dikkat çeken projede metrekare birim fiyatları 3 bin 800 liradan başlangıç gösteriyor.

Akıllı ev konseptiyle donatılmış olan Sofa Loca'nın her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor. İnşaat alanının yüzde 70'i peyzaj alanlar için ayrılan projenin sosyal donatıları arasında fitness, squash salonu, spor salonları, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, havuz başı kafeterya, kapalı otopark, peyzaj alanları ve süs havuzları yer alıyor.