Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sofa Loca'da bahar fırsatı başladı

Aralık 2016'da tamamlanması öngörülen Sofa Loca'da sınırlı sayıdaki dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projeden 3 farklı ödeme planıyla daire sahibi olunabiliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Baş Yapı tarafından hayata geçirilen Sofa Loca'da bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara 3 farklı ödeme seçeneği sunan Sofa Loca'da yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projeden yüzde 50 peşin, kalanı teslimde ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 0,49 faizle 60 ay vade avantajıyla da daire satın alınabiliyor.

Sunduğu yüksek yaşam standartları sebebiyle diğer projelerden ayrılan Sofa Loca projesi Ankara'nın en değerli projelerinden biri olarak yükseliyor. 126 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen proje, Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü'nün hemen yanında, Konutkent kavşağında konumlandırılıyor.

Toplam 150 konutun yer aldığı Sofa Loca'da büyüklükleri 182 metrekare ile 286 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Geniş ve ferah alanlarının yanı sıra zengin sosyal donatılarıyla da dikkat çeken projede metrekare birim fiyatları 3 bin 800 liradan başlangıç gösteriyor.

Akıllı ev konseptiyle donatılmış olan Sofa Loca'nın her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor. İnşaat alanının yüzde 70'i peyzaj alanlar için ayrılan projenin sosyal donatıları arasında fitness, squash salonu, spor salonları, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, havuz başı kafeterya, kapalı otopark, peyzaj alanları ve süs havuzları yer alıyor.