Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Solarex İstanbul için geri sayım başladı

Stand satışları aylar öncesinden tamamlanan Solarex İstanbul Fuarı'nın yenilenebilir enerji yatırımlarına hız vermesi bekleniyor.

Yenilenebilir enerji yatırımlarının hem büyüklükleri hem de sayısı her geçen gün artarken, pazarda yer alan şirketler de rekareti elden bırakmıyor. Sektörün büyümesiyle birlikte sektöre yönelik etkinlikler de giderek daha öne çıkıyor. Güneş enerjisi sektörünün tek spesifik organizasyonu Solarex İstanbul, 7–9 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, güneş enerjisinin dev firmalarını tek çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor.

300’e yakın firmanın katılım gösterdiği fuar toplamda 27 bin metrekarelik dört salonda düzenlenecek. “Yenilenebilir bir dünya için” sloganıyla gerçekleştirilen Solarex İstanbul Fuarı, sektörün yerli ve yabancı temsilcilerini ve ziyaretçileri bir araya getirecek. Tüm ziyaretçilere açık ve ücretsiz gerçekleşecek olan Solarex İstanbul, güneş enerjisi sektörüne yönelik seminer ve panellere de ev sahipliği yapacak.

Solarex İstanbul 2015'te birçok yeni iş ortaklığı kuruldu

Geçtiğimiz nisan ayında yapılan Solarex İstanbul 2015’e 17 ülkeden 163’ü yurtiçi, 91’i yurt dışı olmak üzere toplamda 254 firma katılım göstermişti. Almanya, Fransa, ABD, BAE, Bulgaristan, Çin, Fas, İngiltere, İspanya, İsrail, İsviçre, İtalya, Lüksemburg, Pakistan, Portekiz, Romanya ve Tayvan olmak üzere Solarex İstanbul 2015 Fuarı’nda toplamda 17 ülkeden katılımcı ve ziyaretçi yer almıştı. Yerli ve yabancı 18 bin 731 kişiyi ağırlayan Solarex İstanbul 2015, birçok firmanın birleşmesine, yeni iş ortaklıkları kurmasına, önemli anlaşmalar imzalanmasına da sahne olmuştu.