Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Solo Levent şehrin merkezinde Arven Yapı kalitesiyle yükseliyor

İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Levent’te Arven Yapı kalitesiyle inşa edilen Solo Levent’te fiyatlar 345 bin TL’den start veriyor.

Arven Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Levent bölgesinde yaşama kazandırılan Solo Levent projesinde 1+1 ve 2+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede kotu alımlarını kolaylaştırmak için farklı ödeme planları sunuluyor.

Teslimlerin Temmuz 2020 tarihinde yapılması amaçlanan Solo Levent konut projesi 14 katlı tek bir blok şeklinde yükseliyor. Şehrin iş ve yaşam merkezinde inşa edilen projenin etrafında birçok popüler alışveriş merkezi bulunuyor.

Toplam 111 adet konuttan meydana gelen Solo Levent projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri ise 62 metrekareden başlangıç gösterip 115 metrekare büyüklüğüne kadar yükseliyor.

DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Solo Levent konut projesinde yer verilen;

  • 1+1 daireler 62,5 metrekare ile 74,5 metrekare arasında değişen büyüklüklerde,

  • 2+1 daireler ise 110 ila 115 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.

345 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Farklı ödeme planları sunulan Solo Levent konut projesinde daire fiyatları 345 bin TL’den start alıyor. Anahtar teslimlerinin Temmuz 2020 tarihinde yapılması hedeflenen projede daire fiyatları ise 345 bin TL’den start alıyor.

MERKEZİ KONUM

Solo Levent konut projesi Metro City, Kanyon Avm, Sapphire Avm, Ak Merkex, Özdilek Avm, İstinye Park Avm ve Zorlu Center Avm gibi şehrin en gözde alışveriş ve yaşam merkezleri sadece 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Proje aynı zamanda Bebek sahiş, Nispetiye Caddesi gibi popüler lokasyonlarına, metro ulaşımına ve Galatasaray Türk Telekom Stadı’na yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Solo Levent projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Sauna
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alanları yer alıyor.