Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Solo Levent’te konut fiyatları 496 bin TL’den başlıyor

İstanbul Levent’te yükselen Solo Levent projesi konumu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Solo Levent’te konut fiyatları 496 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Arven Yapı ve KSK Yapı ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Levent’te hayata geçirilen Solo Levent, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Fiyatların 496 bin TL’den başladığı Solo Levent’te konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Temmuz 2020 olarak planlandı.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Solo Levent projesi, 14 katlı tek bloktan meydana geliyor. 111 konutun yer alacağı Solo Levent, 1+1’ler 62.5 metrekare ile 74.5 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 110 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Solo Levent’te yer almak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

METRO DURAĞINA YÜRÜME MESAFESİNDE YÜKSELİYOR

Solo Levent, Levent ile Maslak arasında kalan konumu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sanayi Mahallesi Metro İstasyonu’na 3 dakika yakınlıkta yükselen Solo Levent’ten Galatasaray Türk Telekom Stadı'na 7 dakika, Bebek sahiline araçla 10 dakika, restoran ve kafelerin sıralandığı Nispetiye Caddesi’ne ise sadece 12 dakikada ulaşılabiliyor.

İSTANBUL’UN GÖZDE AVM’LERİNE YAKIN MESAFEDE

Solo Levent, İstanbul’un ünlü alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön planda. Metro City, Kanyon AVM, Sapphire AVM, Ak Merkex, Özdilek AVM, İstinye Park AVM ve Zorlu Center AVM gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine Solo Levent’ten 15 dakikada ulaşmak mümkün.