Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Soyak Konforia'da Anneler Günü'ne özel yüzde 10+3 indirim fırsatı

Soyak tarafından İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Bahçeşehir'de konumlandırılan Soyak Konforia'da Anneler Günü'ne özel yüzde 3 indirim avantajı sunuluyor.

Soyak Yapı tarafından Bahçeşehir'de konumlandırılan projenin 271 konutluk ilk etabı olarak satışa sunulan Soyak Konforia'da Anneler Günü'ne özel bir kampanya başladı. Projeden bu hafta sonuna kadar daire sahibi olanlar peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 3 Anneler Günü özel indiriminden yararlanabilecekler.

100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 5 bin daire yer alıyor. Büyüklükleri 56 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Soyak Konforia, Üçüncü Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları üzerinde olmasıyla yatırımcının ilgisini çekiyor.

İlk etabı 2017 yılında teslim edilmeye başlanacak olan projede dairelerin fiyatları 222 bin TL'den başlıyor. Uygun ödeme koşullarının sunulduğu Soyak Konforia projesi LEED Sertifikası’na uygun bina kriterlerine göre yapılıyor. Projenin tasarımı Tago Mimarlık imzası taşıyor.