Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Soyak Konforia'da daire fiyatları 312 bin TL'den başlıyor

İstanbul'un mega projelerine yakınlığıyla kısa sürede yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden Soyak Konforia'da daire fiyatları 312 bin TL'den başlıyor.

Soyak Yapı, İstanbul’un yeni merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Soyak Konforia projesi ile yatırımlarına yenisini ekliyor. LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bina kriterleri ile toplam 5 bin konuttan oluşacak proje, alışveriş merkezlerinin ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgede yer alıyor.

Yüzde 10 peşin indirimi ya da sıfır faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia’da 2+1 daire fiyatları 312 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 372 bin TL’den başlıyor. Eylül 2017’de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor.

“İstanbul’un geleceği burada”

Soyak Holding CEO’su Dr. Emre Çamlıbel, “Soyak Konforia Projemizi gerçekleştirmek için, ev sahipliği yaptığı ve yakın konumda bulunduğu mega altyapı projeleri nedeniyle İstanbul’un yeni merkezi olarak adlandırılan Bahçeşehir’in kuzey bölgesini seçtik. Amacımız, gelişmekte olan bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5.000 konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. İstanbul’un geleceği burada ve biz bu bölgede ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa çıkardığımız projemizin ilk etabını 2017’de teslim edeceğiz” dedi.