Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Soyak Konforia'da teslimler Eylül ayında başlıyor

Soyak imzasıyla Bahçeşehir'de inşa edilen Soyak Konforia projesinden daire sahibi olanlara teslime kadar kira desteği sunuluyor. Projede teslimler Eylül'de başlayacak.

İstanbul'un yatırım değeri her geçen gün yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde konumlandırılan Soyak Konforia'dan daire sahibi olmak isteyenlere teslime kadar ayda bin 500 TL kira desteği sunuluyor. Teslimlerine Eylül ayında başlanması beklenen projede toplam 5 bin konut yer alıyor. İlk etabında 271 konutun yer aldığı Soyak Konforia'da alanları 56 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Tüm 1+1 konutların sahibini bulduğu Soyak Konforia projesinde aylık 2 bin 800 TL'den başlayan taksitlerle 2+1, aylık 3 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla 3+1 daire sahibi olunabiliyor. Sınırlı sayıda dairenin satışının devam ettiği Soyak Konforia projesi; 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları ile önümüzdeki günlerde hizmete açılacak metro durağına yakınlığıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, spor alanı ve oyun alanı mevcut. LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bina kriterleriyle inşa edilen Soyak Konforia, projenin tüm etapları tamamlandığında Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmayı hedefliyor.