Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Starlife Silivri'de sınırlı sayıda villanın satışı sürüyor

Say Yapı imzasıyla Silivri'de yükselen Starlife Silivri projesinde hemen teslim avantajıyla satışa sunulan villaların metrekare birim fiyatları 6 bin TL'den başlıyor.

Son dönemde İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden biri haline gelen Silivri'de 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Starlife Silivri projesinde toplam 90 villaya yer veriliyor. Konutların büyük çoğunluğunun sahibini bulduğu Starlife Silivri'de alanları 300 metrekare ile 440 metrekare arasında değişklik gösteren tamamı 6+1 tipinde tasarlanmış konutlar yer alıyor.

Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan Starlife Silivri projesinde villaların 600 ile 1.350 metrekare arası bağımsız bahçeleri bulunuyor. Yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projede villa fiyatları 1 milyon 500 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim ve doğayla iç içe bir yaşam vadeden Starlife Silivri projesşnin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, basketbol sahası, tenis kortu, sauna, SPA, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kafe yer alıyor.