Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Stone House Foça Taş Evleri’nde kolay ödeme fırsatı

İzmir Foça’da hayata geçirilen Stone House Taş Evleri’nde villa fiyatları 380 bin TL’den başlıyor. Projede yer almak isteyenler için kolay ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kenan Aydınoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Stone House Foça Taş Evleri projesi, İzmir Foça’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Stone House Foça Taş Evleri’nde fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor.

30 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

Stone House Foça Taş Evleri, tüm seçeneklerin 2+1 dubleks olarak tasarlandığı toplam 30 adet villadan meydana geliyor. Stone House Foça Taş Evleri’ndeki villalar 104 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

STONE HOUSE FOÇA TAŞ EVLERİ FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Stone House Foça Taş Evleri’ndeki villalar 380 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, villaların büyüklüğü ve özelliğine göre 550 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Stone House Foça Taş Evleri’nde yer almak isteyenlere 12 ay için yüzde 0.60, 36 ay için yüzde 0.92, 60 ay vade için ise yüzde 1.30 faiz oranı uygulanıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 5 indirim yapılıyor.

Stone House Foça Taş Evleri’ndeki villaların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

DENİZ GÖREN KONUMDA YÜKSELİYOR

Deniz manzarası gören konumda inşa edilen Stone House Foça Taş Evleri’nde yer alacak olanlara açık yüzme havuzu sunuluyor. Stone House Foça Taş Evleri, İzmir’e bir saatte yakınlıkta yükseliyor.